Gübre Seperatörü

Gübre Seperatörü

Ürün Açıklaması

KOÇAK Seperatörler, yapısında lif ihtiva eden katı-sıvı karışık malzemelerin (hayvan gübresi gibi) mekanik olarak separasyonu, bir baska deyisle katı ve sıvı fazlarını ayrıştırmak için dizayn edilmistir.

KOÇAK Separatörler en zorlu koşullarda bile en iyi sonuçları elde etmek üzere tasarlanmıstır. Her tür lif-yoğun organik atığı yüksek performansı ile en verimli sekilde isler (nem oranı düsük katı fraksiyon, askıda katı madde oranı düsük sıvı fraksiyon elde eder).

GÜBRE SEPERATÖRÜ

MARKA :KOÇAK
MODEL : KGS-0410 & KGS-0610
MALZEME : GÖVDE ÇELİK, HELEZONLAR AISI 304, ELEK AISI 316
KAPASİTE : KAPASİTE: 25 M³/H -35 M³/H
MOTOR GÜCÜ : 5,5 kW
PLATFORM : ÇELİK KONSTRÜKSİYON KAİDELİ
KONTROL PANOSU : MEVCUT
SEPERATÖR KULESİ: MEVCUT

• Gübredeki sıvı ve katı maddelerin ayrıştırılmasını sağlar.
• Helezon ve Dış Gövde 20mm St Çelikten ve Eleği 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmektedir.
• Elektronik beyinlidir.

GÜBRE SEPERETÖRÜ
Koçak family seperetörü sıvı ve katı materyellerin ayrışması için sizler için özel olarak imal edilmiştir. Seperetör gübre çukurundan gelen karışık gübrenin katısını ve sıvısını ayrıştırmasına susuzlaştırmasını sağlar.koçak family seperetörleri ile diğer ürün grublarınında susuzlaştırılması mümkündür. Gübre sektörünün yanısıra konserve ,et ve kağıt selülöz tesislerinde çıkan atıkların ayrışmasını sağlar. Kapasitesi yüksek olan işletmelerde gübre olayı büyük problemdir. Bu problemi ortadan kaldırmak vakit almakla beraber fazla işçilik ve büyük yatırım gerektirir.

Koçak Family Güvencesiyle….