HAKKIMIZDA
Koçak Family > HAKKIMIZDA

Koçak Family

Firmamız, 1971 yılında Bahri Koçak tarafından kurulmuştur. Üretimine Tarım ve Hayvancılık makina ekipmanlarının üretimini yapmakla beraber alanında uzmanlaşmış ve ülkemizin en önemli üreticileri arasında yer almıştır.

Çağdaş üretim yöntemleri ve teknolojik uygulamalarla donatılmış üretim ve pazarlama birimimizde, çiftlik makine ekipmanları ve bütün tarım makinaları ile gelişen zamana ayak uydurmayı ve kaliteli üretimleri sunmayı kendisine prensip edinen KOÇAKLAR Tarım, her geçen gün makine parkını sürekli yenilemektedir.

Şirketimiz bünyesinde üretilen ve pazarlaması yapılan ürünlerin kalitesi; Türk Standartları Enstitüsü  tarafından verilen TSEK belgeleri, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı Tarım Alet ve Makineleri Test Merkezi
Müdürlüğü tarafından verilen deney raporları ISO 9001-2000 kalite belgesi ayrıca CE belgesi ile de tescil edilmiştir.

Koçak-Logo
fa

Kurulduğumuz günden bugüne kadar; kalite ve özveri ilkeleriyle Türkiye’nin geleceğine katma değerler bırakmaya çaba gösteriyoruz.

Müşterilerimizle birlikte kalıcı projeler hayata geçirirken modern endüstriyel standartlara uygun çözümler üretiyoruz.

Bütün bunları gerçekleştirirken Mutlu Müşteriler kazanmak kadar Bu toprakların Ruhuna dokunmaktan gurur duyuyoruz.

Özveri
İnavasyon
Kalıcı Çözümler
Mutlu Müşteriler
Tarım ve Hayvancılık faaliyetleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Hayalinizde ki Çiftlikleri Kuruyoruz

Hayallerinizde ki çiftlik sistemlerini büyük bir özenle kuruyor, yönetebileceğiniz bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Akıllı Çiftlik sistemleri ile Çiftliklerinize inovasyon kazandırıyoruz.