Sıralı Giriş Çıkış Sağım Sistemi

Sıralı Giriş Çıkış Sağım Sistemi

Ürün Açıklaması

Otomatik süt sağım sistemleri
küçükbaş süt sağım sistemi: sağım sistemleri hayvanlar için sağlıklı stressiz ve hijyenik koşullarda sağımın gerçekleşmesini sağlar. En iyi sağlıklı üretim ve en kaliteli sütü elde edebilmek için çalışma şartlarının hijyenik olması ve makinaların kaliteli olması ön prensiplerden biridir. Hayvanların sağlığını düşünmek verimli çalışarak maliyetleri kontrol etmek ,dünyadaki bütün süt hayvancılığı yatırımcılarının olmazsa olmazlarıdır. Uzun yıllardır dünyanın her tarafında süt hayvancılığı işletmeleri ,otomatik akıllı çiftliklerden aldığı enerji ile çalışmalarını sürdürmektedirler, ve bizde firmamız olarak akıllı sağım sistemlerini akıllı çiftlik konseplerini hedef alarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.
neden süt sağım sistemi:
süt veriminin artırmanın yolu hayvanların bulunduğu ortamda stresi en aza indirmek, hayvanın sağım esnasında en doğru ve güvenilir şekilde yardımcı olmak ve sütün kaliteli ve hijyenik koşullarda üretilmesini sağlamaktır.
Koçak family Teknolojileri tarafından üretilen hızlı ve sıralı çıkış padoklar 6,12,18,20,24,36 ve 48’li gruplar halinde koyun veya keçi sağımına imkan sağlamaktadır.
Padok araları hayvan cinsine özel olarak üretilmektedir.
Padoklarımızın alt ve üst yemlik hazneleri 304 kalite paslanmaz çelik saçtan imal edilmekte, diğer bütün aksamlar korozyona karşı sıcak daldırma galvaniz ile kaplanmıştır.
Otomatik yemleme mekanizması ile 100 gram ve katları şeklinde yemleme (Kesif yem) yapabilirsiniz.
Padoğun ve yemlik grubunun hareketi pnömatik sistemle sağlanmaktadır.

Sıralı Çıkış Padok Sağım Sistemi
Bu sistemde, hayvanların yeme uzandığı esnada boyun bölgesinden kilitlenmesi ve sağım süresi boyunca kontrol altında kalması sağlanmaktadır.

Koçak Family Güvencesiyle….