Biçme Makinaları

Biçme Makinaları

Ot, Çayır ve Slaj biçim işlemleriniz için pratik ve yüksek kalite ürünler üretiyoruz.

tcbm-165cm

TAMBURLU ÇAYIR BİÇME MAKİNASI

Traktör kuyruk milinden hareket alarak 3 askı sistemine bağlı her türlü yem bitkilerini otları çayırları  ve her türlü  yabani otları biçmede kullanılır. Sizler için tasarladığımız ürünümüz hidrolik ve mekanik sistem olarak iki çeşit üretilmektedir. Kesme genişliği 125 cm ile 250 cm arasındadır. Traktör güç ihtiyacı ise 25 hp ile 75 hp arası mevcut olup her bir tamburdan 3 er adet bıçaklar sayesinde biçerek arkaya namlu şeklinde bırakan makinalarımızdır.

 

SIKMALI DİKSLİ ÇAYIR VE YONCA BİÇME MAKİNASI

Traktör kuyruk milinden hareket alarak 3 askı sistemine bağlı her türlü yem bitkilerini otları çayırları  ve her türlü  yabani otları biçmede kullanılır. Sizler için tasarladığımız ürünümüz hidrolik  sistem olarak  üretilmektedir. Kesme genişliği 205 cm ile 320 cm arasındadır. Traktör güç ihtiyacı ise  70 hp ile 100 hp arasındadır. Makinalarımızı üzerinde oval diskler bulunmaktadır.

SIRA BAĞIMSIZ MISIR SLAJ MAKİNASI

Sıra bağımsız mısır slaj makinası 1.25 mt çalışma genişliğine sahiptir.  Kesici ve besleyici tamburlar sayesinde iki sıra götürebilmektedir. Koçak family sıra bağımsız mısır slaj makinaları kullanıcılarına daha fazla kazanç getirdi. Yüzde 20 yakıt tasarrufu sağladı,  performansı  daha üstün  ve  diğer emsallerine göre  yüzde 25 ekstra performans sunmuştur.

TEK SIRALI MISIR SLAJ MAKİNASI

Koçak family mısır slaj makinası slajlık mısırın parçalanarak slaj yapılması için kullanılmasıdır. Slajdan en iyi sonucu elde etmek için mısır bitkisinin gövdesinin de koçanlarının da çok iyi bir şekilde parçalanması gerekmektedir.